-7C° Ogulin

-5C° Ozalj

-6C° Slunj

Sport KUGLANJE Podijeli

Barbara Špelić i Davor Celinšćak osvojili sedma mjesta na Pojedinačnom prvenstvu regije Zapad

Ivan Bogović iz slunjske Korane bio je drugoplasirani nakon prvog nastupa, no slabim rezultatom u drugom je pokvario ukupni plasman.

Barbara Špelić iz slunjske Korane i Davor Celinšćak iz karlovačkog Mostanja 1949 s osvojenim sedmim mjestima bili su najbolji predstavnici naše županije na Pojedinačnom kuglačkom prvenstvu regije Zapad.

Kuglačice su natjecanje održale prošlog vikenda u Rijeci. U konkurenciji njih 45, slavila je Nataša Ravnić iz porečke Istre sa 623 oborena čunja, ispred Venese Bogdanović iz riječke Mlake sa 609 i njezine klupske kolegice Milane Pavlic s 598 čunjeva. Špelić je bila jedina natjecateljica iz naše županije među prvih deset s oborenih 554 čunja.

Kuglači su imali dva nastupa, prošlog vikenda u Ozlju te jučer u Otočcu, a među njih 32 pobijedio je Slavko Frelih iz Rijeke s 1.228 čunjeva (609+619), ispred Daria Prađena iz Velebita iz Otočca s 1.203 (618+585) te Zlatana Mazora iz Rijeke s 1.177 (574+603). Celinšćak je oborio ukupno 1.161 čunj (562+599), a među prvom desetoricom bila su još dvojica kuglača slunjske Korane – Ivan Bogović, koji je bio drugoplasirani nakon prvog nastupa sa 617 oborenih čunjeva, ali je u drugom nastupu s 540 pokvario plasman i zauzeo 8. mjesto, te Josip Obajdin (589+568) na 9. mjestu – obojica s po 1.157 oborenih čunjeva.

KICKBOXING

Od petka do nedjelje 13. Europski kup u Karlovcu: Oboren rekord u prijavama, postao treći najveći kickboxing turnir u svijetu!