Radio Mrežnica
Podijeli

Baršić: Ne bih slijedio Jelićev primjer

Nakon što je karlovački gradonačelnik kuvertirao ostavku, a onda su to učinili i direktori gradskih tvrtki te ustanova u vlasništvu grada, pojavila su se različita tumačenja postupka. Od toga da je riječ o čistom spinu, demagogiji, pa do toga da se uvodi nova doza morala u politiku. Dugoreški gradonačelnik Baršić ne želi komentirati poteze Karlovca, no kaže da zna pozadinu, ali je s javnošću ne želi podijeliti.

Ono što želi, jest to da ne bi postupio kao Jelić, niti bi kuvertirao svoju ostavku, niti to tražio od direktora gradskih tvrtki i ustanova.

– Sve gradske tvrtke i ustanove znaju sustav tko kome podnosi ostavku. Netko ima nadzorni odbor, netko upravno vijeće i ne ide sve prema gradonačelniku. Ja taj primjer ne bih slijedio, rekao je Baršić.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više