19C° Ogulin

18C° Ozalj

17C° Slunj

Sport STRELJAŠTVO Podijeli

Bojan Stipančić prvak Hrvatske u serijskoj zračnoj pušci, seniori Duge Rese doprvaci

Za ekipu Duge Rese u devet kola pucali su Bojan Stipančić, Perica Obrovac, Filip Brinski i Luka Malović.

Strijelac Duge Rese Bojan Stipančić okitio se naslovom seniorskog prvaka Hrvatske u gađanju serijskom zračnom puškom, a seniorska ekipa dugoreškog kluba osvojila je naslov državnih doprvaka.

Na završnom kolu Hrvatske lige održanom danas u Čakovcu, Stipančić je u pojedinačnom dijelu natjecanja osvojio 1. mjesto s 370 pogođenih krugova i u ukupnom plasmanu nakon svih devet kola uvjerljivo osvojio naslov prvaka Hrvatske.

U ekipnom dijelu natjecanja Duga Resa je s osam pobjeda i jednim porazom, te ukupno 16 bodova, osvojila naslov dopravaka Hrvatske, iza Marije Bistrice, a ispred HVIDR-e Sisak. Za dugorešku ekipu u devet kola pucali su Bojan Stipančić, Perica Obrovac, Filip Brinski i Luka Malović.