Radio Mrežnica
Podijeli

Brojni Karlovčani obilježili Dan neovisnosti

U službi grada i domovine pokazali su što imaju i znaju, a građanima su zanimala operativna vozila tvrtki, ali i oprema s kojom raspolažu.

Gdje god da smo, bilo da smo političari, gospodarstvenici, društveni radnici, moramo puno više raditi da bi ova neovisnost dobila puni smisao, kazao je gradonačelnik Damir Mandić.
Današnja proslava odvijala se na devet lokacija, od Starog placa, do Aquatike, Zorin doma, Nacionalnog svetišta…

Predstavljen je danas i vatrogasni kontejner JVP Karlovac, kako su ga opisali, "višedostatan i modularan", čija se cijena kreće oko 600 tisuća kuna, kupljen pred 7 godina, a koji predstavlja iskorak u razvitku karlovačke JVP. -Ovaj tip vatrogasnih vozila smo pred sedam godina uveli u Javnu vatrogasnu postrojbu Grada Karlovca i jedino je takvog tipa u Hrvatskoj, rekao je zapovjednik JVP Miroslav Rade.

Ujedno, karlovačkim vatrogascima, njih 45,koji su se ljetos istaknuli u gašenju požara na Jadranskoj obali, dodijeljene su zahvalnice Grada.Zahvalnice su stigle i za tri radnika Vodovoda i kanalizacije.

Osim što su Karlovčani dobili hrvatske zastave, za svih je osiguran i besplatni ručak.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više