Dio D1 Ilovac-Pojatno već noćima bez svjetla, kvar nitko ne popravlja: Do kad ćemo trpiti?
Neka nam ne naprave nogostup, ne postave kamere, sada uskrate i javnu rasvjetu. Ovo je još jedan napad na mještane, riječi su tamošnjih, očajnih, stanovnika