Zabijelili dijelovi Karlovca, ali…
Na Baniji i Drežniku izgleda kao da je zabijelilo i kao da je pao snijeg, no nije.Nije riječ o očekivanim pahuljama snijega već o vremenskoj pojavi koja nastaje pri ovakvom vremenu, a riječ je o zrncima neprozirnog leda, sitnima i sastavljenima od ledenih iglica i malih snježnih kristalića u kojima…