Projekt ‘SMS – svi mi skupa’ u završnoj fazi provedbe
Projekt završava 31. kolovoza ove godine pa se iz Građanske inicijative 'Moj grad Sisak' nadaju skoroj objavi poziva ili natječaja koji će biti usmjeren daljnjoj integraciji stranaca u Hrvatskoj jer je navedeno neophodno.