11C° Karlovac

11C° Duga Resa

11C° Ozalj

10C° Slunj

Cetingrad prvak Druge županijske lige, Dugorešani stavili jednu ruku na pobjednički pehar 1. ŽNL

Vodeća Duga Resa 1929 je na svom stadionu nadigrala Vojnić ’95 sa 6:0, a Ogulin je u derbiju kola upisao 3:2 domaću pobjedu nad Vatrogascem.

Nogometaši Cetingrada u današnjim su utakmicama posljednjeg 22. kola osvojili naslov prvaka Druge županijske lige, a Duga Resa 1929 je uvjerljivom domaćom pobjedom stavila jednu ruku na pobjednički pehar Prve županijske lige.

Vodeća Duga Resa 1929 je na svom stadionu ugostila četvrtoplasirani Vojnić ’95 i do poluvremena došla do prednosti 2:0, a u nastavku je potpuno dotukla goste i na koncu uvjerljivo slavila rezultatom 6:0. Tom pobjedom Dugorešani su praktički stavili jednu ruku na pobjedničkim pehar Prve županijske lige jer im u posljednja dva kola treba još samo jedan bod da bi i matematički osigurali naslov.

Drugoplasirani Ogulin u derbiju je kola dočekao trećeplasiranu momčad Vatrogasca. Otišao je na odmor s minimalnom prednošću, a onda u nastavku došao do 3:0. ‘Zeleno-bijeli’ iz Gornjeg Mekušja su uspjeli smanjiti na 3:2, ali ne i izbjeći poraz pa su Ogulinci zadržali teoretske šanse za osvajanje titule.

Zrinski Ozalj i Croatia ’78 su u Malom Erjavcu podijelili bodove odigravši neodlučeno 2:2, jučer je Mladost u Rečici s 2:1 bila bolja od Ilovca, a utakmica na Turnju između Korane i posljednjeplasirane Dobre iz Svetog Petra prekinuta je u 40. minuti kod rezultata 6:0 za domaćina jer su gosti ostali sa samo šestoricom igrača (utakmicu su započeli s osmoricom) i bit će registrirana rezultatom postignutim u trenutku prekida.

Cetingrad domaćom pobjedom nad Mrežnicom potvrdio osvajanje naslova

Mrtva utrka Cetingrada i Barilovića za naslov prvaka Druge županijske lige okončana je danas utakmicama posljednjeg 22. kola, u kojima su Cetingrađani, domaćom 3:1 pobjedom nad Mrežnicom, osvojili titulu. Barilović je u Donjem Mekušju gubio 2:0, no na koncu je preokrenuo i slavio nad Kupom 3:2 te osvojio 2. mjesto.

Šišljavić je na svom terenu s 3:0 nadigrao Draganić, a novigradska Dobra je s 2:0 odnijela sva tri boda iz Oštarija. Jučer je Frankopan na svom travnjaku sa 7:1 porazio Plaški, a Vrlovka je u Kamanju s 3:0 bila bolja od Petrove Gore.

Karlovac 1919 nadigrao Vrapče, prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede, Pamić upisao prvu nakon povratka na ‘plavo-bijelu’ klupu