14C° Ozalj

10C° Slunj

Karlovac Sport Podijeli

Cindrić najbolji hrvatski predstavnik

Natjecanje je održano u subotu i nedjelju, a nastupili su natjecatelji iz 9 zemalja. U disciplini zračni pištolj, prvog dana turnira nastupilo je 35 strijelaca. Prvo mjesto osvojio je Damir Mikec iz Srbije sa 685,3 kruga u finalu, drugi je bio Andrija Zlatić iz Srbije s 680,8 i treći Juraj Tužinski iz Slovačke sa 680,5 krugova. […]

Natjecanje je održano u subotu i nedjelju, a nastupili su natjecatelji iz 9 zemalja. U disciplini zračni pištolj, prvog dana turnira nastupilo je 35 strijelaca. Prvo mjesto osvojio je Damir Mikec iz Srbije sa 685,3 kruga u finalu, drugi je bio Andrija Zlatić iz Srbije s 680,8 i treći Juraj Tužinski iz Slovačke sa 680,5 krugova. Vlado Cindrić bio je najbolji od hrvatskih predstavnika. Cindrić je kao 7. ušao u finale s 575 krugova. U finalu je s 672,1 krugom bio 6.

U nedjelju, drugog dana natjecanja, nastupilo je u gađanju zračnim pištoljem 40 strijelaca. Prvi je bio Juraj Tužinski iz Slovačke sa 683,8 krugova, drugi Andrija Zlatić iz Srbije sa 682,8 i treći Damir Mikec iz Srbije s 681,3 kruga. Vlado Cindrić opet je bio najbolji hrvatski predstavnik. U prvom dijelu natjecanja bio je 5. s 578 krugova, a to mjesto zadržao je i nakon finalne serije, u kojoj je pogodio 675,6 krugova.