26C° Ozalj

26C° Slunj

Karlovac Sport Podijeli

Članovi “KA tima” odlični na zagrebačkom maratonu

Karlovčani su nastupili sa po dva natjecatelja u maratonu i polumaratonu. U maratonskoj utrci je nastupilo oko 250 natjecatelja. Zlatko Đurin je osvojio 10. mjesto u kategoriji M50, a Dragoljub Tomić 12. mjesto u istoj kategoriji. Na polumaratonskoj utrci dužine 21 km nastupilo je oko 270 natjecatelja. Stjepan Cerovac osvojio je prvo mjesto u kategoriji […]

Karlovčani su nastupili sa po dva natjecatelja u maratonu i polumaratonu.

U maratonskoj utrci je nastupilo oko 250 natjecatelja. Zlatko Đurin je osvojio 10. mjesto u kategoriji M50, a Dragoljub Tomić 12. mjesto u istoj kategoriji.

Na polumaratonskoj utrci dužine 21 km nastupilo je oko 270 natjecatelja. Stjepan Cerovac osvojio je prvo mjesto u kategoriji M50, a Vesna Brajak je otrčala odličnu utrku i postavila osobni rekord.

U jedinstvenoj kategoriji, utrci na 5 km, u kojoj su zajedno nastupile vrhunske atletičarke, studentice, trkačice cestovnih i brdskih utrka, rekreativke i građanke, Ana (Guštin) Dragojević osvojila je apsolutno 6. mjesto s odličnim vremenom.