5C° Karlovac

4C° Duga Resa

3C° Ogulin

5C° Ozalj

‘Crno-žuti’ okončali sezonu domaćom pobjedom nad Selcem, lomili otpor gostiju sve do ulaska u završnicu

Raspoloženi Luka Kordić bio je najbolji strijelac utakmice s 10 pogodaka.

Rukometaši Dubovca-Gaze pobjedom su okončali sezonu u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad. Danas su u Sportskoj dvorani, u utakmici posljednjeg 18. kola, slavili nad momčadi Selca rezultatom 31:26.

Iako su gosti u Karlovac doputovali sa samo jednim vratarom i sedmoricom igrača, domaći su jako dugo lomili njihov otpor i slomili ga tek na ulasku u posljednjih deset minuta utakmice. Nakon vodstva Selca u prvih šest minuta, Karlovčani su okrenuli rezultat na svoju stranu i držali prednost do 19. minute i rezultata 10:9. Nakon kratkog ponovnog vodstva gostiju (10:11 i 11:12), Prezeljeva je momčad još jednom preokrenula i na odmor otišla s vodstvom 16:15. Sve do početka 50. minute i rezultata 24:22 uporni gosti su držali priključak, a onda su domaći s tri uzastopna pogotka otišli na +5 (27:22) i riješili pitanje pobjednika.

Luka Kordić je s 10 pogodaka bio najbolji strijelac utakmice, Plazibat je dao 7, Matijašić i Bešenić po 3, Belavić i Mandić po 2, a Luketić, Boka, Cvitanović i Delač po 1 gol.

Jučer je Ogulin na svom parketu slavio nad Bujama 53 rezultatom 33:31, a dvoboj Karlovca II i posljednjeplasiranog 28. aprila iz Kaštelira je otkazan zbog nedolaska gostiju. Ogulinci su osvojili 2. mjesto s 26 bodova, tri manje od prvaka Arene iz Pule, Dubovac-Gaza je treća s 24, a Karlovac II bi, ako utakmica s 28. aprilom bude registrirana rezultatom 10:0 bez borbe, trebao zauzeti 5. mjesto s 18 bodova.

ODBOJKA

‘Kelteksice’ ispisale povijest: Ponovo nadigrale vukovarsku Ennu i po prvi puta ušle u polufinale Kupa Snježane Ušić!