10C° Ogulin

5C° Ozalj

7C° Slunj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

Croatia ’78 i Gradska četvrt Grabrik u osmini finala seniora, Transporti Buneta i RK Dubovac četvrtfinalisti kod veterana

Branitelj naslova pobjednika veteranskog turnira, koji ove godine nastupa pod imenom Transporti Buneta, s dvije glatke pobjede plasirao se u daljnje natjecanje.

KARLOVAC – NK Croatia ’78 i Gradska četvrt Grabrik izborili su danas plasman u osminu finala seniorskog dijela 51. Karlovačkog malonogometnog turnira, a Transporti Buneta i RK Dubovac u četvrtfinale kod veterana.

U prvoj utakmici današnjeg programa, koja je odlučivala o pobjedniku seniorske skupine C, Žakanjci su nadigrali Mjesni odbor Gornje Mrzlo Polje sa 4:2 i plasirali se među 16 najboljih ekipa seniorskog turnira. Isto je pošlo za nogom i Gradskoj četvrti Grabrik, koja je u dvoboju skupine H s 2:0 bila bolja od Prijatelja iz Krašića i s dvije pobjede osigurala 1. mjesto skupine.

Caffe bar Dalmatino je u susretu skupine F s 3:2 slavio nad Mjesnim odborom Mahićno-Tuškani pa će se za osminu finala boriti u izravnom ogledu s Karlovcem 1919 I, a MNK Goli Vrh je u utakmici skupine L pobijedio ekipu Mijenjamo sa 4:0 i igrat će odlučujući dvoboj s Općinom Rakovica za plasman među 16 najboljih.

Branitelji naslova pobjednika veteranskog turnira, koji ove godine nastupaju pod imenom Transporti Buneta, danas su izborili plasman u četvrtfinale. U susretima skupine D pobijedili su NK Vojnić ’95 7:0 i RK Dubovac 4:0 i osvojili 1. mjesto skupine, a uz njih u četvrtfinale idu i ‘rukometaši’.

U ogledu skupine B NK Slunj je vodio 2:0 protiv Općine Barilović, no Barilovčani su preokrenuli na 3:2 i zadržali izglede za plasman među osam najboljih ekipa.