Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    12C° Karlovac

  • weather-image

    12C° Duga Resa

  • weather-image

    13C° Ogulin

  • weather-image

    12C° Ozalj

  • weather-image

    10C° Slunj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

Croatia ’78 II, Korana, VOŠK AMP Servis Polović i Karlovac 1919 I kompletirali četvrtfinale turnira registriranih klubova NSKŽ-a

Prolazak među osam najboljih ranije su izborili Slunj, Vojnić ’95, Dobra Novigrad American bar i Ogulin.

KARLOVAC – Posljednjeg dana natjecanja po grupama plasman u četvrtfinale malonogometnog turnira registriranih klubova Nogometnog saveza Karlovačke županije izborili su Croatia ’78 II, Korana, VOŠK AMP Servis Polović i Karlovac 1919 I.

Croatia ’78 II je bila bolja od Mladosti iz Rečice I s 3:1 i osvojila skupinu C, iako su Rečičaki na poluvremenu vodili 1:0, a vrlo zanimljiv bio je dvoboj Korane i Duge Rese 1929 za pobjednika skupine B. Turanjčani su dvaput vodili, Dugorešani se vraćali, a konačnih 2:2 odvelo je među osam najboljih ekipa Koranu. VOŠK AMP Servis Polović je s glatkih 6:0 pobijedio Vatrogasca I i osvojio skupinu G, a Karlovac 1919 I je u posljednjoj utakmici današnjeg programa nadigrao Krnjak Barilović sa 4:1 i prošao u četvrtfinale kao najbolji iz skupine H.

Ilovac I CB Mali princ je sa 6:3 slavio protiv Karlovca 1919 II, Croatia ’78 I je sa 4:0 bila bolja od Ilovca II Transporta Spudić, a Mrežnica Lions Winter House CB Joka je bez borbe s 3:0 upisala pobjedu protiv Mladosti iz Rečice II jer se Rečičaki nisu pojavili na parketu.

U sutrašnjim četvrtfinalnim susretima sastaju se Dobra Novigrad American bar – Ogulin, Slunj – Korana, Croatia ’78 II – Vojnić ’95 i VOŠK AMP Servis Polović – Karlovac 1919 I. Podsjetimo, sutra se igraju i četvrtfinalni ogledi turnira karlovačkih gradskih četvrti i mjesnih odbora.

RASPORED UTAKMICA – subota, 29. prosinca
16:00 Zvijezda – Švarča (četvrtfinale turnira gradskih četvrti i mjesnih odbora)
16:40 Pokupska Dolina – Turanj (četvrtfinale turnira gradskih četvrti i mjesnih odbora)
17:20 Borlin – Vukmanićki Cerovac (četvrtfinale turnira gradskih četvrti i mjesnih odbora)
18:00 Grabrik – Luščić-Jamadol (četvrtfinale turnira gradskih četvrti i mjesnih odbora)
18:40 Dobra Novigrad American bar – Ogulin (četvrtfinale turnira reg. klubova)
19:20 Slunj – Korana (četvrtfinale turnira reg. klubova)
20:00 Croatia ’78 II – Vojnić ’95 (četvrtfinale turnira reg. klubova)
20:40 VOŠK AMP Servis Polović – Karlovac 1919 I (četvrtfinale turnira reg. klubova)

Pročitajte i ovo

KUGLANJE

Ozaljska Kupa i karlovački Željezničar zadržali maksimalni učinak nakon 2. kola