Nakon što je prvoga dana ženi iz Ivanić grada ukraden novčanik s dokumentima, a potom u nedjelju i tri mobitela iz torbica dviju mladih Barilovćanki, jučer se policiji javila još jedna stanovnica Barilovića.
23-godišnjakinja je tijekom noći na manifestaciji Dani piva u Karlovcu ostala bez torbice u kojoj su bili mobitel, novac i drugo.
Ukupna materijalna šteta iz sva tri događaja je oko 5500 kuna.