6C° Slunj

Sport FUTSAL Podijeli

Deset pogodaka u mreži ‘radnica’ u večerašnjem prvenstvenom dvoboju u Samoboru

Domaća ekipa pitanje pobjednica riješila je već nakon prvih 20 minuta igre.

Malonogometašice Radnika futsala večeras su u Samoboru doživjele i treći poraz u Prvoj hrvatskoj ligi. U utakmici 3. kola izgubile su od domaće ekipe MC Plus Agram rezultatom 10:0.

Nakon zimske stanke, prije koje su upisale domaći poraz od Alumnusa 11:0 i gostujući od ‘čiksica’ 7:0, Karlovčanke niti u trećem ovosezonskom ogledu nisu uspjele postići pogodak. Iako su, za razliku od utakmice u Zadru, nastupile u kompletnijem sastavu, bile su inferiorne dobroj domaćoj ekipi, koja je već u prvih dvadeset minuta riješila pitanje pobjednica.

Već u 2. minuti Karla Resanović dovela je MC Plus Agram u vodstvo, a Monika Conjar je pet minuta kasnije povisila na 2:0. Sredinom poluvremena, u 9. i 10. minuti, domaće su iskoristile dekoncentraciju karlovačkih igračica i zabile nova tri gola. Renata Pazarac je u istoj minuti dvaput zatresla mrežu Bačić, a Resanović je u sljedećoj stijelac za 5:0. U posljednjoj minuti prvog dijela Conjar je pogodila za 6:0. Melani Mihić je u petoj minuti nastavka povećala prednost Samoborčanki, u 30. je Conjar svojim trećim golom povisila na 8:0, a onda se u 35. minuti Resanović još dvaput upisala u listu strijelaca – za 9:0 iz igre te za konačnih 10:0 iz kaznenog udarca sa šest metara.

Nakon trećeg kola karlovačka je ekipa i dalje bez bodova, a u sljedećem kolu dočekuje zagrebački Dinamo.