15C° Karlovac

14C° Duga Resa

13C° Ogulin

15C° Ozalj

Bahata i prepotentna Engleska, koja se uoči polufinala ismijavala s Hrvatskom, danas je u drugom razredu Lige nacija. Gdje je Hrvatska? Gospodo Englezi, na Final Fouru, među četiri najbolje europske momčadi Gospodo, ima li tko jači? Lekcija kakvu su Austrijanci dobili još jedino od Janice i Ivice Kostelić Manekenka smatra da mladoliki izgled duguje vegetarijanstvu koje prakticira od 13. godine. Dugi niz godina se pridržava 'dugine dijete' koja sadrži hranu u spektru duginih boja, od plave, do narančaste Američka manekenka (68) je otkrila tajnu dobrog izgleda: 'Budite zdravi, ali i živahni!' Vukovar je ovog vikenda bio domaćin devetom Memorijalnom nogometnom turniru Blago Zadro, a pobjednici su postali nogometaši Širokog Brijega. U finalnoj utakmici nije bilo golova, hrvatski prvoligaš Slaven Belupo i Široki Brijeg su odigrali 0-0, a nakon udaraca s bijele točke slavio je Široki Brijeg 6-5. U polufinalu je Široki Brijeg, pak, s 3-2 bio bolji od Osijeka. Osječki nogometaši su osvojili treće mjesto nakon što su slavili protiv hrvatskog drugoligaša Vukovara 1991 s minimalnih 1-0 uz pogodak Petra Brleka. Inače, Vukovar 1991 je u polufinalu ranije poražen od Slaven Belupa s 2-3. Nogometaši Širokog osvojili su Memorijalni turnir Blago Zadro Marcelo je prisilno izašao već u 18. minuti protiv Austrije, a ozlijedio je lijevi bedreni mišić. Udarac je doživjela Hrvatska, ali i Inter, koji će znatno oslabljeniji u utakmicu protiv španjolskog velikana Talijani: Brozovića neće biti 2 do 3 tjedna, propušta Barcu u LP-u

Desetkovani Dugorešani poraženi na gostovanju u Humu na Sutli

Pavlić je u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela propustio priliku za izjednačenje. Izbio je pred vratara, ali je pogodio vratnicu.

Nogometaši Duge Rese 1929 danas su u Humu na Sutli, u utakmici 18. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Straže rezultatom 2:0.

Domaći bod protiv Prečkog popravio je atmosferu u dugoreškoj svlačionici pa su se nadali da na krilima te injekcije samopouzdanja mogu do pozitivnog rezultata i na današnjem gostovanju. Međutim, trener Štajduhar imao je danas velikih kadrovskih problema. Uz duže odsutne Demirovića, Topolnjaka i Mancea, danas nije mogao računati ni na Marinića, Novinića, Polovića i Mihalića. Utakmicu su započeli Mateša, Pavlić, Lesić, Brbot, Vrbanić, Belavić, Legek, Grubešić, Halavanić, Strgar i Boljar.

U ravnopravnoj utakmici ‘plavi’ su čak u prvom dijelu bili za nijasnu bolji protivnik, no u 41. minuti primili su poprilično nesretan pogodak. Strijelac za domaće bio je Mislav Čuček. U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Pavlić je imao veliku priliku za izjednačenje. Izbio je sam pred vratara Travnikara, no pogodio je vratnicu. Stojković je krenuo u nastavak umjesto Boljara, utakmica je i dalje bila potpuno ravnopravna, a domaćin je pobjedu potvrdio u 71. minuti preko Matije Biruša. U 75. minuti Palajsa je zamijenio Pavlića, a u 84. je Tomac ušao umjesto Legeka.

Nogometaši Slunja sutra od 15:30 sati na svom igralištu Zubac dočekuju zabočku Mladost.