20C° Duga Resa

16C° Ogulin

20C° Ozalj

17C° Slunj

Dinamo došao do devetog slavlja na Čavlekovom turniru, ponovo bio bolji od Osječana nakon jedanaesteraca

U dvoboju za 3. mjesto Slovacko iz Češke je s 2:1 pobijedilo austrijski Ried.

Pobjedom u finalu nad Osijekom, nakon raspucavanja jedanaesteraca, nogometaši Dinama iz Zagreba osvojili su naslov pobjednika 11. Međunarodnog U16 turnira ‘Branko Čavlović Čavlek’.

U trećem uzastopnom finalu ove dvije momčadi ‘modri’ su i treći puta bili uspješniji, ponovo nakon raspucavanja kao i 2019. godine, te osvojili svoj deveti naslov pobjednika karlovačkog turnira. U 60 minuta finala imali su više od igre, no Osječani su poveli već u 6. minuti pogotkom Ivana Barića, nakon velike pogreške vratara Holjevca. Imali su ‘bijelo-plavi’ još jednu dobru priliku u prvom dijelu, kada se Barić u kontri sjurio prema Dinamovim vratima, no u posljednji je trenutak blokiran pa se na odmor otišlo s minimalnim vodstvom Osječana. U devetoj minuti nastavka Dinamo je lijepim udarcem iskosa s lijeve strane Mislava Čutuka poravnao, sredinom drugog dijela ubilježili smo po jednu dobru priliku s obje strane, a u 57. minuti Chelfi je s ruba kaznenog prostora uzdrmao gredu osječkih vratiju pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca. Za Dinamo su bili uspješni Baković, Kopić, Mikić, Šutalo i Lagandžić, za Osijek Barić, Pirija, Bilić i Begović, a dvoboj je odlučio promašaj Tomića u trećoj seriji.

Noa Mikić iz pobjedničke momčadi proglašen je najboljim igračem turnira, dok su preostale dvije pojedinačne nagrade otputovale u grad na Dravi. Hrvoje Jukopila najbolji je vratar turnira, a Ivan Barić najbolji strijelac.

Treće mjesto osvojila je momčad Slovacko iz Češke, koja je s 2:1 u dvoboju za 3. mjesto slavila nad austrijskim Riedom.