30C° Duga Resa

29C° Ogulin

30C° Ozalj

29C° Slunj

Domaće pobjede vodećeg dvojca, Vatrogasac u izravnom ogledu za 3. mjesto slavio nad Ogulinom

Croatia ’78 je sa 6:1 slavila nad rečičkom Mladosti, a Vojnić ’95 je s 2:1 pobijedio momčad Ilovca.

U današnjim utakmicama 23. kola Prve županijske lige vodeći dvojac je upisao pobjede pa je stanje na vrhu ljestvice ostalo nepromijenjeno, a Vatrogasac je u izravnom ogledu za 3. mjesto slavio nad Ogulinom.

Vodeći Žakanjci su se na svom terenu bez problema obračunali s posljednjeplasiranom rečičkom Mladosti. Upisali su uvjerljivu pobjedu 6:1, osvojili nova tri boda i zadržali prednost pred Vojnićanima, koji su namučili u domaćem dvoboju s Ilovcem. Na odmor se otišlo s rezultatom 1:1, a onda su domaći u nastavku ipak uspjeli postići pobjednički pogodak (2:1) za zadržavanje zaostatka od pet bodova za Croatijom ’78.

U Gornjem Mekušju se igrao izravni ogled za 3. mjesto ljestvice. ‘Zeleno-bijeli’ su nakon prvih 45 minuta poveli 3:1, a u nastavku još jednim golom potvrdili pobjedu (4:1) i preuzimanje treće pozicije. U golijadi u Draganiću Korana je odnijela puni plijen rezultatom 5:3. Imali su Turanjčani 3:0 nakon prvog dijela, a domaćin je u nastavku uspio ublažiti poraz. A u Malom Erjavcu je Zrinskom iz Ozlja jedan pogodak bio dovoljan za osvajanje sva tri boda protiv Barilovića.

Gostujuće pobjede Oštarija i Cetingrada

U 19. kolu Druge županijske lige vodeće Oštarije su jučer u Vojniću s 3:1 nadigrale Petrovu Goru, a drugoplasirani Cetingrad je danas s 5:1 odnio bodove iz Brežana pa je razlika među njima, tri kola prije kraja sezone, ostala samo jedan bod. Dobra iz Svetog Petra je sa 4:2 osvojila puni plijen u Donjem Mekušju, a istim je rezultatom novigradska Dobra slavila u Zvečaju. U dvoboju začelja Plaški je u Šišljaviću s 3:2 pobijedio domaćina.

Održana sjednica IO HNS-a, o ‘klubovima od posebnog interesa’ nije riječi, Karlovac 1919 od sljedeće sezone četvrtoligaš