9C° Ogulin

9C° Ozalj

8C° Slunj

Domaćim porazom od Petrinje karlovački odbojkaši završili drugoligašku sezonu

Karlovčani su vrlo dobro parirali u prva tri seta, trećeg čak i uvjerljivo dobili, ali su u četvrtom pali.

KARLOVAC – Odbojkaši Karlovca večeras su u Sportskoj dvorani, u odgođenoj utakmici 16. kola, poraženi od momčadi Petrinje rezultatom 3:1 u setovima i okončali sezonu u Drugoj nacionalnoj ligi Centar.

Bio je to petnaesti ovosezonski poraz pomlađene karlovačke ekipe koja je, podsjetimo, nakon raspada seniorske momčadi koja je prošle sezone igrala Superligu, ove sezone, na zamolbu kluba i odlukom Saveza, nastupila u nižem rangu. Taj zahtjev klupskog vodstva pokazao se opravdanim jer su Karlovčani bili preslabi i za drugoligaški rang. U cijeloj sezoni upisali su samo jednu jedinu pobjedu (domaću nad Mladosti II), u šesnaest odigranih utakmica uspjeli su osvojiti samo pet setova i završili su prvenstvo na posljednjem 9. mjestu ljestvice sa samo 2 osvojena boda.

Petrinjci su večeras bili suparnici po mjeri i karlovački su odbojkaši vrlo dobro parirali u prva tri seta. Početni, koji je bio i najneizvjesniji, gosti su dobili 25:23, u drugom su domaći ponovo bili solidni, ali ga izgubili 25:21, a onda su u trećem konačno naplatili dobru igru i uzeli ga uvjerljivo s 25:15. Nažalost, u četvrtom su pali pa su Petrinjci s 25:17 završili utakmicu i odnijeli sva tri boda.

SPORTSKA SRIJEDA

Odbojkašice Karlovca gostuju kod Mladosti II, gradski dvoboj rukometaša Karlovca II i Dubovca-Gaze