Radio Mrežnica
POBJEDA SDP-A Podijeli

Domitrovićev SDP izdominirao na izvanrednim izborima u Ogulinu. Od 17 vijećnika imat će 9

Ako je suditi po današnjim rezultatima, stranački vrh SDP-a i njihov predsjednik Bernardić trebali bi Domitroviću dignuti spomenik

Lista SDP-a koju je predvodio aktualni ogulinski gradonačelnik Dalibor Domitrović izdominirala je na današnjim izvanrednim izborima za Gradsko vijeće Ogulina.

SDP će tako u novom sazivu vijeća od 17 vijećnika imati 9, dakle većinu i to bez stresa. Prema prvim rezultatima dobili su 2859 glasova Ogulinaca.

HDZ čiji je nositelj liste Tomislav Lipošćak imat će 6 vijećnika, a osvojili su neslužbeno 2192 glasa.

U novo vijeće ući će jedan vijećnik Demokratskog saveza Srba, te jedan vijećnik Samostalne demokratske srpske stranke.

Potpuni fijasko doživio je HNS, neslužbeno nisu osvojili niti 1 posto, neslužbeno su osvojili 55 glasova,  a prag nije prešla niti Nezavisna lista Stošić koja je dobila 277 glasova  i osvojila 4,5 posto.

SDP kojem tako na razini države uopće ne ide, doživio je pravu reinkarnaciju u Ogulinu. Na mikro lokaciji i predvođeni dosadašnjim gradonačelnikom zadali su poraz HDZ-u koji je i isprovocirao izbore, a onda prema Ogulinu usmjerio jaku stranačku “artiljeriju”.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više