Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    7C° Karlovac

  • weather-image

    7C° Duga Resa

  • weather-image

    9C° Ogulin

  • weather-image

    7C° Ozalj

  • weather-image

    6C° Slunj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

Drama u skupini A pripala Zagrepčanima, u osminu finala putuje i Gradska četvrt Švarča

U seniorskoj skupini A sve tri ekipe skupile su po 3 boda, a zahvaljujući najboljoj razlici pogodaka osminu finala osigurala je Poliklinika Ribnjak iz Zagreba.

KARLOVAC – Vrlo dramatičan bio je današnji šesti dan jubilarnog 50. malonogometnog turnira Karlovac 2018/2019. Seniorski dvoboji odlučivali su o dva putnika u osminu finala, a nakon njih najviše razloga za veselje imaju Poliklinika Ribnjak iz Zagreba i Gradska četvrt Švarča.

U skupini A karlovačka Lim gradnja pobijedila je Polikliniku Ribnjak 2:0 i iskupila se za poraz u prvoj utakmice grupe od MNK Goli Vrh 2:1. Došli su Karlovčani u situaciju da osvoje skupinu i osiguraju osminu finala, međutim za to im je trebala pobjeda Zagrepčana nad Golim Vrhom od jednog ili dva pogotka razlike. ‘Polikliničari’ su slavili nad MNK Goli Vrh, ali sa 4:1, što je njima donijelo 1. mjesto u skupini A i prolazak među 16 najboljih zbog najbolje razlike pogodaka.

Bilo je zanimljivo, ali ne tako dramatično, i u skupini D. Caffe bar Supra Sport Neo Logistic i Gradska četvrt Švarča odigrali su neodlučeno 2:2, a kako je Švarča u prvoj utakmici te skupine nadigrala Gradsku četvrt Turanj sa 7:0, Zagrepčanima je za prolazak u osminu finala trebala pobjeda od osam golova razlike nad Turanjčanima. Na kraju su pobijedili 5:0 pa je Gradska četvrt Švarča osigurala prolazak među 16 najboljih, a vjerojatno će i Zagrepčani kao jedna od najbolje četiri drugoplasirane ekipe.

Kod veterana su odigrane dvije utakmice. Na početku današnjeg programa A-Kurt veterani i Radnik Karlovac su u skupini B odigrali bez pogodaka, a skupini D je Caffe bar Off-on Restoran Prosikito s 2:0 bio bolji od VNK Duga Resa.

U polufinalu limača Karlovac 1919 I je nadigrao Karlovac 1919 II rezultatom 3:1.

RASPORED UTAKMICA – srijeda, 9. siječnja
16:30 Mladost d.o.o. Karlovac – Prijatelji Krašić (seniori)
17:05 Auto klub Siget – NK Slunj veterani (veterani)
17:40 NK Ogulin – NK Karlovac 1919 (polufinale mlađi pioniri)
18:15 Caffe bar Picasso Draganić – Vinski mont Duga Resa (seniori)
18:50 Auto servis Brezak Cers caffe – Pizzeria Mamma mia (veterani)
19:25 Jurčić Automobili – Caffe bar Tim & Caffe bar Ćuk Jaska (seniori)
20:00 Auto servis Brezak Cers caffe – RK Dubovac (veterani)

Pročitajte i ovo

MALI NOGOMET

Mladost Rečica, Supra Sport Neo Logistic i GČ Grabrik u polufinalu seniora, NK Slunj i Autoservis Brezak Cers caffe polufinalisti kod veterana