Radio Mrežnica
DAR ŽUPANIJI Podijeli

Država darovala zemljište za centar na Babinoj gori

Vrijednost zemljišta je 10,2 milijuna kuna

Prostor budućeg Centra za gospodarenje otpadom na Babinoj gori od danas je u vlasništvu Karlovačke županije točnije tvrtke KODOS.
Zemljište je darovala država pa je tim povodom resorni minsitar Goran Marić potpisao darovni ugovor s direktoricom Marijom Tufeković. Vrijednost zemljišta procjenjuje se na 10,2 milijuna kuna.[sound link=”http://radio-mreznica.hr/wp-content/uploads/2018/03/zemljiste_01.mp3″]
Sve više imamo nepotrebnih stvari, a sve manje potrebnih i dragocjenih, naglasio je ministar Marić i pohvalio Karlovačku županiju što i na ovaj način brine o otpadu.[sound link=”http://radio-mreznica.hr/wp-content/uploads/2018/03/zemljiste_02.mp3″]

– A da bismo sačuvali vrijednosti našeg društva, našeg života i sami život trebamo znati upravljati otpadom i tim, nepotrebnim stvarima. Grad Karlovac i Karlovačka županija s uspostavom ovog centra ne samo da znaju upravljati nego i po samom nazivu, da znaju gospodariti otpadom što je još dragocjenije.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više