Radio Mrežnica
Podijeli

“Država premalo pomaže one koji žele raditi”

Kandidat Narodne koalicije za 7. Izbornu jedinicu sajam je obišao danas te zaključio kako ljudi koji žele raditi mogu opstati u Hrvatskoj, ali i da bi im država trebala manje odmagati.

– Činjenica je da ljudi koji žele raditi mogu opstati u Hrvatskoj, ovaj sajam je primjer.  Isto tako činjenica je da država premalo radi da bi pomogla takvim ljudima, najčešće im odmaže što je je jasno od Slavonije, Dalmacije do Karlovca i Zagreba. Po mom mišljenju država bi trebala ‘pomagati’ ljude i pustiti ih da rade. To će biti moj cilj odnosno to jest moj cilj ako dobijemo povjerenje. Pokušat ćemo omogućiti ljudima da im država ne bude teret, nego da im bude potpora i pomoć te da od svog rada mogu živjeti i zapošljavati druge ljude. To je jedini put i jedini siguran smjer, rekao je Beljak.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više