-3C° Ogulin

-2C° Ozalj

-2C° Slunj

Dubovac-Gaza jesenski doprvak Druge hrvatske lige Zapad, Karlovac II glatko slavio nad Ogulinom

Do osme prvenstvene pobjede Požeginu su momčad predvodili Kordić sa 6 te Belavić, Boka i Pauli s po 5 pogodaka.

Rukometaši Dubovca-Gaze uvjerljivom su domaćom pobjedom nad Zametom II osvojili naslov jesenskih doprvaka Druge hrvatske lige Zapad, a Karlovac II je u županijskom dvoboju glatko slavio nad Ogulinom.

Požegina je momčad danas u Sportskoj dvorani, u utakmici 9. kola, posljednjeg u jesenskom dijelu sezone, pobijedila Zamet II rezultatom 38:28. Dobro su se držali Riječani do 24. minute i rezultata 11:10, a onda su Karlovčani odlično odigrali završnicu prvog dijela i do odmora stvorili +6 (18:12). U nastavku domaći nisu uspijevali u potpunosti prelomiti susret u svoju korist, Riječani su se stalno držali na 5-6 pogodaka zaostatka, ali ipak iza 40. minute serijom 4:0 otišli su na 27:18 i definitivno ‘slomili’ otpor gostiju. Luka Kordić sa 6 pogodaka bio je najefikasniji u karlovačkom sastavu, Belavić, Boka i Pauli su dali po 5, Luketić i Mandić po 3, Matijašić, Štrucelj, Gojković i Plazibat po 2, a Marić, Franko Horvat i Delač po 1 gol.

Karlovac II je danas u Sportskoj dvorani, u županijskom ogledu, glatko slavio nad Ogulinom rezultatom 42:24. Višnićeva je momčad protiv slabašnih gostiju, koji su doputovali sa samo osam igrača i bez većine prvotimaca, već u 7. minuti povela 8:1. Ogulinci su se nakon toga malo posložili, no na odmor se otišlo s +8 za domaće (22:14). Već nakon nepunih osam minuta igre u nastavku Karlovčani su otišli na +13 (29:16), u potpunosti razriješili pitanje pobjednika i na koncu upisali vrlo uvjerljivu pobjedu. Relja Kojčin s 10 pogodaka bio je najbolji strijelac utakmice, Grčić je dao 7, Marić i Dujmić po 5, Raužan 4, Opat 3, Kovačić, Benić i Balen po 2, a Fištrović i Frković po 1 gol. Kod Ogulinaca prvo je ime bio Marin Cindrić s 8 pogodaka, Francetić je dao 5, Srdarev 4, Bertović, Alen Stipetić i Vučić po 2, a Perković 1 gol.

Naslov jesenskog prvaka osvojio je Gospić s maksimalnih 18 bodova, dva više od Dubovca-Gaze, Karlovac II će prezimiti na 5. mjestu s 8, a Ogulin na posljednjem 10. sa 4 boda.

‘Plavo-bijeli’ u nedjelju putuju na pripreme u Medulin, nastupit će na tamošnjem međunarodnom turniru