21C° Duga Resa

20C° Ogulin

20C° Ozalj

20C° Slunj

Duga Resa 1929 i Vatrogasac opravdali statuse favorita i prošli u polufinale županijskog Kupa

Dugorešani su na svom stadionu sa 4:1 pobijedili Kupu, a istim je rezultatom Vatrogasac slavio u Novigradu na Dobri.

Sukladno predviđanjima, nogometaši Duge Rese 1929 i Vatrogasca popunili su posljednja dva slobodna mjesta u polufinalu Kupa Nogometnog saveza Karlovačke županije.

Na Gradskom stadionu u Dugoj Resi naš četvrtoligaš je opravdao status favorita protiv županijskog drugoligaša Kupe i slavio 4:1. Domaći su otišli na odmor s vodstvom 2:0 pogocima Lesića u 14. i 25. minuti. Karlo Mihovilović je u 69. minuti smanjio i vratio goste u utakmicu, ali samo zakratko. Dvije minute kasnije Legek je zabio za 3:1, a u sljedećoj je Polović postavio konačni rezultat.

U Novigradu na Dobri Vatrogasac je istim rezultatom bio bolji od domaće Dobre. ‘Zeleno-bijeli’ su na poluvrijeme otišli s dva pogotka prednosti, a početkom drugog poluvremena povisili su vodstvo na 3:0 i razriješili sve dvojbe oko pobjednika. U završnici susreta domaći su postigli počasni gol, a gosti još jednim potvrdili plasman u polufinale županijskog Kupa.

Među četiri najbolje momčadi u ovosezonskom izdanju županijskog Kupa već ranije su se plasirali Ogulin i Karlovac 1919.