11C° Karlovac

11C° Duga Resa

11C° Ozalj

10C° Slunj

Duga Resa 1929 osvojila bodove u derbiju u Gornjem Mekušju i preuzela vrh ljestvice, Ogulin deklasirao Koranu

Dugorešani su slavili nad Vatrogascem s 3:0, a Ogulinci su nadigrali Turanjčana sa čak 8:1.

Nogometaši Duge Rese 1929 u derbiju su 3. kola Prve županijske lige, odigranom danas u Gornjem Mekušju, pobijedili domaću momčad Vatrogasca rezultatom 3:0, preuzeli vrh ljestvice i ostali jedini s maksimalnim učinkom.

Nakon prvih 45 minuta u ogledu do ovog kola vodeće i drugoplasirane momčadi lige nije bilo pogodaka, a onda su Dugorešani početkom nastavka napravili ‘blitzkrieg’, u kratkom razdoblju postigli tri pogotka, odnijeli sva tri boda i ostali nakon tri odigrana kola jedina momčad s maksimalnim učinkom i bez primljenog pogotka. Do ovog kola trećeplasirana Korana gostovala je u Ogulinu i doživjela pravi debakl. Turanjčani su na početku utakmice poveli, no u ostatku dvoboja deklasirani su od raspucanog domaćina. Ogulinci su do odmora preokrenuli na 4:1, a u nastavku postigli još četiri pogotka za konačnih 8:1.

Croatia ’78 je u Žakanju slavila nad Vojnićem ’95 s 3:1. Na poluvrijeme se otišlo s minimalnim vodstvom domaćina, koji je nastavku povećao prednost na 2:0, Vojnićani su smanjili, no Žakanjci su zabili još jedan gol i potvrdili pobjedu. U Ilovačkoj šumi igrao se dvoboj momčadi koje do ovog kola nisu imale na kontu niti boda. ‘Kanarinci’ su poveli, Dobra iz Svetog Petra poravnala, u nastavku nije bilo pogodaka pa je završilo podjelom bodova. I u Malom Erjavcu se vodila borba za prve ovosezonske bodove. Domaći Zrinski je ugostio rečičku Mladost, koja je s dva pogotka u prvih 45 minuta odnijela sva tri boda.

Utakmice 4. kola Prve županijske lige igraju se u nedjelju, zajedno s dvobojima 3. kola Druge županijske lige.

Karlovac 1919 nadigrao Vrapče, prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede, Pamić upisao prvu nakon povratka na ‘plavo-bijelu’ klupu