11C° Duga Resa

14C° Ogulin

11C° Ozalj

11C° Slunj

Duga Resa 1929 pobjedom u derbiju u Gornjem Mekušju osigurala naslov prvaka Prve županijske lige

Oba pogotka za slavlje Dugorešana protiv domaćeg Vatrogasca postigao je Dominik Popovački.

Pobjedom u današnjem derbiju u Gornjem Mekušju, nogometaši Duge Rese 1929 kolo prije kraja sezone osigurali su naslov prvaka Prve županijske lige.

Vodeći Dugorešani su u današnje pretposljednje 26. kolo ušli sa šest bodova više od drugoplasiranog Ogulina pa im je i bod bio dovoljan za matematičko osiguranje titule. Dominik Popovački pobrinuo se da lider lige na odmor u Gornjem Mekušju ode s minimalnom prednošću, a onda je u nastavku svojim drugim pogotkom potvrdio pobjedu Duge Rese 1929 nad Vatrogascem 2:0 i osigurao naslov.

Drugoplasirani Ogulinci su na svom stadionu vodili 3:0 nakon prvih 45 minuta nad rečičkom Mladosti. U nastavku su bili još raspucaniji pa su na koncu došli do uvjerljive 7:1 pobjede, koja im je, zbog poraza Vatrogasca u derbiju, osigurala 2. mjesto ljestvice.

Croatia ’78 je u Žakanju uvjerljivo nadigrala Koranu rezultatom 8:0, u Vojniću su domaći Vojnić ’95 i Zrinski Ozalj odigrali neodlučeno 2:2, a u dvoboju začelja u Svetom Petru Ilovac je pobijedio domaću Dobru s 3:1.