15C° Duga Resa

14C° Ogulin

15C° Ozalj

Duga Resa 1929 poražena u Blatu, pogotke primila u zadnjih petnaest minuta

U 42. minuti, kod rezultata 0:0, Novinić nije realizirao veliku priliku za dugorešku momčad.

Nogometaši Duge Rese 1929 danas su u Blatu, u utakmici 20. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Blata rezultatom 2:0.

Na valu doze optimizma, ubrizganog nakon prošlotjedne domaće pobjede nad Slunjanima, Dugorešani su se nadali da mogu do još jednog pozitivnog rezultata, barem boda. Trener Štajduhar nije mogao računati na Belavića i Pavlića pa je u utakmicu krenuo s Matešom, Marinićem, Halavanićem, Brbotom, Vrbanićem, Polovićem, Lesićem, Babićem, Novinićem, Strgarom i Grubešićem.

U oba poluvremena domaćin je imao inicijativu i više loptu u nogama, a Dugorešani su svoju priliku tražili u protunapadima. Na poluvrijeme se otišlo bez pogodaka, uz opasku da Novinić u 42. minuti nije iskoristio stopostotnu priliku za ‘plave’. Štajduhar je u nastavak krenuo sa Stojkovićem umjesto Babića, a domaćin je do vodećeg pogotka stigao preko Mateja Debeljaka u 76. minuti nakon prekida. U 81. minuti Palajsa je zamijenio Grubešića, a Blato je pobjedu potvrdilo u 88. minuti pogotkom Mate Čaglja.

Nogometaši Slunja sutra od 16 sati na svom igralištu dočekuju vodeći Dinamo iz Odranskog Obreža.