3C° Duga Resa

1C° Ogulin

2C° Ozalj

2C° Slunj

Duga Resa 1929 poražena u Prečkom, utakmicu zasjenila teža ozljeda vratara Demirovića

Dugoreški vratar stradao je u sudaru sa suigračem u 55. minuti, a prema prvim neslužbenim informacijama, zadobio je potres mozga.

Nogometaši Duge Rese 1929 danas su u Prečkom, u utakmici 2. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od istoimenog domaćina rezultatom 3:0.

Nakon probijene treme i osvojenog boda u sudačkoj nadoknadi domaćeg dvoboja s Odrom, trener Ante Šulentića nadao se dobrom izdanju svoje momčadi i pozitivnom rezultatu. Međutim, domaćin je bio bolji i zasluženo osvojio sva tri boda, a utakmicu su na mlin Zagrepčana usmjerile pogreške dugoreške obrane, na kojima će u ‘plavom’ taboru morati poraditi kako bi ih smanjili na što manju mjeru, jer su i prvi pogodak protiv Odre primili nakon velike pogreške zadnje linije.

Dugorešani su započeli utakmicu s Demirovićem, Halavanićem, Šakom, Johom, Belavićem, Topolnjakom, Manceom, Matuzićem, Popovačkim, Strgarom i Valentićem. I već su u 4. minuti primili pogodak, kada je Luka Stipić iskoristio njihovu pogrešku u obrani. Nakon primljenog gola konsolidirali su se, imali posjed, napravili dvije prilike za Popovačkog i Mancea, ali nisu uspjeli izjednačiti. I onda su u 35. minuti, nakon što nisu uspjeli očistiti ubacivanje iz kuta, primili novi pogodak, kojeg je postigao Gabrijel Pušić.

Početak drugog poluvremena obilježila je teža ozljeda vratara Demirovića, koji je stradao u sudaru sa suigračem. Prema prvim neslužbenim informacijama, vjerojatno se radi o potresu mozga. U 60. minuti zamijenio ga je Kos, a četiri minute kasnije umjesto Halavanića, Belavića i Matuzića ušli su Vrbanić, Polović i Mihalić. Dugorešani su u uspjeli stvoriti dvije poluprilike preko Vrbanića i Mihalića, ali bez učinka, a domaćin je u 81. minuti preko Patrika Stanišaka došao do konačnih 3:0. U 85. minuti Lesić, Lovrenović i Palajsa zamijenili su Šaku, Mancea i Strgara.

Nogometaši Slunja sutra od 17:30 sati na svom igralištu Zubac dočekuju momčad Golubovca.