6C° Ogulin

5C° Ozalj

5C° Slunj

Duga Resa 1929 ‘potopila’ Ilovac i plasirala se u polufinale županijskog Kupa

Dugorešani su već do poluvremena poveli 4:0, a Ilovac je od 55. minute igrao s igračem manje.

DUGA RESA – Nogometaši Duge Rese 1929 posljednji su polufinalisti Kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije.

U današnjoj posljednjoj četvrtfinalnoj utakmici, odigranom na dugoreškom stadionu, Dugorešani su s uvjerljivih 7:1 nadigrali momčad Ilovca, a pitanje pobjednika riješili su već u prvih 45 minuta. Poveli su već u 4. minuti pogotkom Daria Lesara, a na 2:0 povisio je Marko Belavić u 12. minuti. Osam minuta kasnije u strijelce se upisao i Florijan Halavanić, a u 40. minuti za odlazak na odmor s visokih 4:0 zabio je ponovo Marko Belavić.

U petoj minuti nastavka Ilovac je golom Marina Horovskog smanjio, a u 55. minuti ostao je s igračem manje jer je zbog psovanja suca isključen Dmitrović. U završnici susreta Dugorešani su postigli još tri pogotka i došli do vrlo uvjerljive pobjede. U 80. minuti precizan je bio Patrik Mihalić, pet minuta kasnije mrežu Manjerovića zatresao je Patrik Lesić, a konačnih 7:1 postavio je u 87. minuti Mihalić svojim drugim pogotkom.

Podsjetimo, u polufinale su se već plasirali Karlovac 1919, Slunj i Vojnić ’95.