14C° Duga Resa

14C° Ogulin

14C° Ozalj

Duga Resa 1929 ugodno iznenadila i odnijela sva tri boda iz Brezovice

Strijelci za ‘plave’ bili su Enes Novinić u 5. i 35. te Antonio Vrbanić u 86. minuti.

Nogometaši Duge Rese 1929 danas su iznenadili u Brezovici, u utakmici 28. kola skupine A Četvrte lige Središte, i rezultatom 3:2 pobijedili drugoplasiranu momčad lige.

Nije puno trener Štajduhar očekivao od današnje utakmice jer je imao dosta kadrovskih problema. Međutim, njegova je momčad pružila vrlo dobru partiju, odlično parirala favoriziranom domaćinu i na koncu uzela puni plijen. Demirović, Lesić, Boljar, Brbot, Vrabić, Marinić, Halavanić, Babić, Novinić, Strgar i Mance bili su u početnoj postavi, koja je do prednosti došla već u 5. minuti. Ubačaj iz prekida Enes Novinić glavom je smjestio u mrežu nemoćnog Savića. Poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri, a onda su ‘plavi’ još jednom poentirali. U 35. minuti ponovo su iskoristili prekid, Novinić je još jednom bio na pravom mjestu i glavom pogodio za odlazak na odmor s 2:0.

Domaćin je puno agresivnije krenuo u nastavak i već u drugoj minuti preko Antonia Fabijaneca došao do smanjenja rezultata, a samo četiri minute kasnije isti je igrač poravnao na 2:2. Dugorešani su nakon toga uspjeli uspostaviti ravnotežu i oporaviti se od dva brzo primljena pogotka. U 68. minuti Palajsa je zamijenio Lesića, u 82. Grubešić je ušao umjesto Halavanića, a u samoj završnici, u 86. minuti Antonio Vrbanić postigao je pobjednički pogodak. U 88. minuti domaćin je ostao s igračem manje jer je Smolčić prvo zaradio žuti karton zbog prekršaja, a odmah potom i drugi zbog prigovora.

Nogometaši Slunja sutra od 17:30 sati gostuju kod momčadi Stubice.