15C° Karlovac

14C° Duga Resa

13C° Ogulin

15C° Ozalj

Duga Resa 1929 upisala peti uzastopni poraz, kod kuće minimalno izgubila od Golubovca

Jedini pogodak postigao je Kristijan Kresonja u 74. minuti.

Nogometaši Duge Rese 1929 danas su na svom stadionu, u utakmici 11. kola skupine A Četvrte lige Središte, doživjeli peti uzastopni poraz. Izgubili su od momčadi Golubovca rezultatom 1:0.

Obzirom je suparnik bio drugoplasirana momčad prvenstva, Dugorešani su zaigrali disciplinirano i oprezno, sa čvrstim blokom pred svojim vratima i vrebajući prilike iz protunapada. Silno su željeli upisati pozitivni rezultat i prekinuti niz poraza, ali to im ni danas nije pošlo za nogom.

Trener Šulentić na teren je poslao Matešu, Marinića, Šaku, Valentića, Belavića, Vrbanića, Popovačkog, Matuzića, Halavanića, Strgara i Mihalića. Imali su domaći prilike preko Mihalića, Matuzića i Halavanića, ali nisu ih uspjeli iskoristiti. Na odmor se otišlo bez pogodaka. Mance je u 69. minuti zamijenio Vrbanića, a onda su gosti u 74. minuti došli do pobjedničkog pogotka. Odigrali su lijepu kontru, Kristijan Kresonja izbio je sam pred Matešu i pogodio za 0:1. Pet minuta kasnije ‘plavi’ su tražili kazneni udarac nakon gaženja Halavanića u kaznenom prostoru, no sudac Dragašević iz Zagreba nije bio istog mišljenja. U 86. minuti Lesić i Polović ušli su umjesto Šake i Halavanića, rezultat se nije mijenjao pa su gosti iz Golubovca odnijeli puni plijen.

Nogometaši Slunja sutra od 14:30 sati na svom igralištu Zubac dočekuju momčad Blata.