11C° Duga Resa

11C° Ozalj

10C° Slunj

Duga Resa 1929 uzela bodove u Ilovačkoj šumi, Vatrogasac remizirao s Vojnićem ’95

Dugorešani su protiv Ilovca slavili 2:0, a Vatrogasac i Vojnić ’95 su u Gornjem Mekušju odigrali neodlučeno 2:2.

Pretposljednje jesensko kolo Prve županijske lige možda je razriješilo utrku za naslovom jesenskog prvaka. Duga Resa 1929 je uzela tri boda u Ilovačkoj šumi, a Vatrogasac je kod kuče remizirao s Vojnićem ’95 pa Dugorešani u posljednje jesensko kolo ulaze s dva boda prednosti na ljestvici.

Domaći Ilovac u prvih je 45 minuta odolijevao vodećoj momčadi lige, no u drugom poluvremenu Dugorešani su uspjeli postići dva pogotka za slavlje 2:0 i ostanak na vrhu ljestvice. A zasigurno ih je dodatno razveselio rezultat iz Gornjeg Mekušja. Tamo je Vojnić ’95 poveo, a Vatrogasac do odmora uspio preokrenuti na 2:1. Međutim, u nastavku utakmice Vojnićani su poravnali na konačnih 2:2 i otkinuli ‘vatrogascima’ vrlo bitna dva boda u borbi za jesenski naslov.

Zrinski Ozalj je u Malom Erjavcu s po pogotkom u svakom poluvremenu pobijedio Ogulin rezultatom 2:0 i prepustio posljednje mjesto ljestvice Korani, koja je u Svetom Petru odigrala neodlučeno 1:1 s domaćom Dobrom. A u Žakanju je rečička Mladost povela, no domaća Croatia ’78 je preokretom došla do pobjede 3:1.

Petrova Gora u odgođenom dvoboju bolja od Vrlovke

U odgođenoj utakmici 11. kola Druge županijske lige Petrova Gora je danas u Vojniću pobijedila Vrlovku iz Kamanja rezultatom 4:3. Ishod te utakmice nije donio promjene u poretku na konačnoj ljestvici jesenskog dijela sezone.

Karlovac 1919 nadigrao Vrapče, prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede, Pamić upisao prvu nakon povratka na ‘plavo-bijelu’ klupu