4C° Karlovac

4C° Duga Resa

5C° Ogulin

4C° Ozalj

Duga Resa 1929, Zrinski Ozalj i novigradska Dobra izborili plasman u polufinale županijskog Kupa

U ogledu vodeće i drugoplasirane ekipe Prve županijske lige Dominik Popovački je s dva pogotka donio Dugorešanima prolazak u daljnje natjecanje.

Nogometaši Duge Rese 1929, Zrinskog iz Ozlja i novigradske Dobre izborili su plasman u polufinale Kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije.

U četvrtfinalnom ogledu, koji je danas definitivno bio u središtu pozornosti, u Gornjem Mekušju su se susreli vodeća i drugoplasirana momčad Prve županijske lige nakon jesenskog dijela sezone. Sva tri pogotka pala su između 26. i 30. minute. Dugorešani su poveli eurogolom Dominika Popovačkog iz slobodnog udarca, Vatrogasac je poravnao preko Luke Kurečkog, no već u sljedećoj minuti Popovački je svojim drugim pogotkom postavio konačnih 2:1 za prolazak Dugorešana u polufinale.

U Malom Erjavcu domaći Zrinski Ozalj opravdao je status favorita protiv županijskog drugoligaša Oštarija. Ozaljčani su poveli u 28- minuti pogotkom Erika Šesta, a konačnih 2:0 postavio je Alen Biščanić u 85. minuti.

Jedino današnje iznenađenje dogodilo se u Vojniću, gdje je novigradska Dobra s minimalnih 1:0 slavila nad domaćim Vojnićem ’95. Pogodak vrijedan prolaska županijskog drugoligaša u polufinale Kupa postigao je Igor Škarjak u 32. minuti.

Četvrtfinalni dvoboj Karlovca 1919 i Slunja odgođen je zbog prvenstvenih obaveza obiju momčadi i igrat će se u naknadnom terminu.