34C° Duga Resa

31C° Ogulin

34C° Ozalj

33C° Slunj

Dugorešani doživjeli težak domaći poraz u pripremnom ogledu sa županijskim ligašem Vinogradarom

S po tri pogotka u svakom poluvremenu momčad iz Mladine kraj Jaske očitala je pravu nogometnu lekciju nogometašima trenera Šulentića.

Težak poraz doživjeli su nogometaši Duge Rese 1929 u današnjoj pripremnoj utakmici. Na svom su stadionu izgubili od županijskog ligaša Vinogradara iz Mladine rezultatom 6:0.

Ako je bilo tko od navijača, nakon prošlotjedne pobjede nad Banovcem iz Gline, pomislio da je dugoreška momčad spremna za proljetni dio sezone i borbu za opstanak u skupini A Četvrte lige Središte, danas je doživio grubo otriježnjenje. Jer momčad trenera Šulentića odigrala je slabu utakmicu, u potpunosti je nadigrana od gostiju i zasluženo doživjela težak poraz. Iako je danas zaigrao i Enes Novinić, najzvučnije zimsko pojačanje, Dugorešani su bili prilično nemoćni. Stvorili su tijekom 90 minuta nekoliko prilika, ali realizacija je izostala. A gosti su bili vrlo učinkoviti – s po tri pogotka u svakom poluvremenu na kraju su otišli kući pjevajući.

Ono što je najgore u cijeloj priči je što je današnja utakmica zapravo pokazala da je ovo realnost dugoreške momčadi i da će bez tri-četiri prava pojačanja teško u proljetnom dijelu sezone polučiti bolji rezultat od onog jesenskog. No, možda nas nogometaši trenera Šulentića demantiraju već sljedeće nedjelje, kada će na svom stadionu od 11 sati odmjeriti snage s momčadi Topuskog.