0C° Ozalj

-0C° Slunj

Sport JUDO Podijeli

Dugorešani osvojili pet zlata, srebro i dvije bronce u Pisarovini

Zlatne medalje za dugoreški klub osvojili su Josip Stojković, Roko Vinski, Dora Kasunić, Lea Domitrović i Leon Šutej.

S osvojenih pet zlatnih, jednom srebrnom i dvije brončane medalje borci Judo kluba Duga Resa osvojili su 5. mjesto u ukupnom plasmanu na Memorijalnom turniru ‘Damir Milatović’ u Pisarovini.

Najsjajnija odličja za dugoreški klub izborili su Josip Stojković u kategoriji do 19 kg kod dječaka do 8 godina (2 pobjede), Roko Vinski u kategoriji do 24 kg u uzrastu do 8 godina (3 pobjede), Dora Kasunić u kategoriji do 25 kg kod djevojčica do 10 godina (3 pobjede), Lea Domitrović u kategoriji preko 44 kg u istom uzrastu (2 pobjede) i Leon Šutej u kategoriji do 30 kg kod dječaka do 12 godina (3 pobjede).

Jedino srebro osvojio je Marko Banjavčić u kategoriji do 27 kg kod dječaka do 8 godina (1 pobjeda), a bronce Mihael Stojković u kategoriji do 30 kg u istom uzrastu u svom prvom nastupu na nekom natjecanju, te Toni Bujan u kategoriji do 27 kg u uzrastu do 10 godina (2 pobjede).

Na natjecanju je nastupilo 289 boraca iz 26 klubova.