Radio Mrežnica
NOGOMET Podijeli

Dugorešani se vratili na vrh ljestvice, Vojnić ’95 pobjedom nad Ogulinom skočio na 3. mjesto

Iako je Vatrogasac slavio u Ilovačkoj šumi s 2:0, Dugoj Resi 1929 je uvjerljiva 5:0 pobjeda nad Zrinskim ponovo donijela čelo ljestvice.

Nogometaši Duge Rese 1929, uvjerljivom domaćom pobjedom nad Zrinskim, vratili su se na vrh ljestvice Prve županijske lige, a Vojnić ’95 je slavljem nad Ogulinom skočio na treću poziciju.

Iako je i do ovog kola vodeći Vatrogasac upisao pobjedu, Dugorešani su bili uvjerljiviji pa su ponovo preuzeli čelo ljestvice. U domaćem ogledu s posljednjeplasiranim Zrinskim dva su pogotka postigli do odmora, a u nastavku utakmice još tri za uvjerljivih konačnih 5:0. ‘Vatrogasci’ su prijepodne gostovali u Ilovačkoj šumi i tek u drugom poluvremenu uspjeli doći do pobjede 2:0.

Vojnić ’95 je na svom terenu ugostio Ogulin, koji je prošlog vikenda odnio bodove iz Duge Rese. Međutim, domaći su već do odmora poveli 3:0, a Ogulinci su u nastavku uspjeli samo smanjiti na konačnih 3:1. Ovom pobjedom Vojnićani su preskočili Ogulince i Žakanjce i zasjeli na 3. poziciju ljestvice. Croatia ’78 je u Svetom Petru otišla na poluvrijeme s vodstvom 1:0, ali u nastavku susreta Dobra je preokrenula i uzela sva tri boda pobjedom 2:1. Istim je rezultatom okončan i dvoboj na Turnju između Korane i Mladosti iz Rečice, ali u korist Rečičaka, koji su pobjednički pogodak postigli u drugom poluvremenu.

Nove pobjede novigradske Dobre, Cetingrada i Barilovića

Vodeći trojac Druge županijske lige upisao je pobjede i u današnjim dvobojima 9. kola. Dobra je u Novigradu s 2:0 nadigrala Kupu, istim je rezultatom Barilović u Mostanju bio bolji od Frankopana, a Cetingrad je na svom terenu s 3:2 pobijedio Oštarije.

Vrlovka je odnijela sva tri boda iz Draganića 4:1 pobjedom nad istoimenim domaćinom, u vatrometu pogodaka u Zvečaju Mrežnica i Šišljavić odigrali s u neodlučeno 4:4, a u dvoboju začelja, odigranom jučer u Plaškom, Petrova Gora je s 2:1 pobijedila domaćina i prepustila mu posljednje mjesto ljestvice.