13C° Ogulin

13C° Ozalj

13C° Slunj

Uloga bivše predsjednice, koja je na večeri okupila ostatak predsjednika, dopala je Ornelu Višticu. U predstavi Kolindi zvoni mobitel 'Lijepa li si', a zvona na vratima su joj 'Vila Velebita' Kolinda i Stjepan Mesić gledali su predstavu 'Predsjednici&ca': Oboje pozirali s crnim maskama Sredinom četvrte četvrtine Split je smanjio na 63-64 i imao napad za vodstvo. Mesiček je u tom napadu poentirao, a suci su prvotno dosudili i prekršaj gostujućeg centra Carmichaela. No na kraju su poništili taj koš... A tako blizu: Split je tijesno izgubio od Igokee na Gripama U nekim kulturama crna mačka je znak sreće. U Škotskoj ako vam se crna mačka pojavi u kući, to je znak nadolazećeg prosperiteta. U Japanu se crna mačka smatra znakom sreće Mnogi vjeruju da crna mačka nosi sreću i blagostanje u dom U najzanimljivijem susretu 6. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United i Chelsea su na Old Traffordu igrali 0-0. Bio je to poprilično zanimljiv susret u kojem je United ispalio čak 14 udaraca prema golu Chelseaja, a njega je u samoj završnici spasio Mendy. Unatoč dobrom dojmu, katastrofalni rezultati Uniteda u Premier ligi se nastavljaju. Ole Gunnar Solskjaer je pobjedom protiv PSG-a kupio sebi još malo vremena, ali ako nastavi s ovakvim rezultatima... Klupa mu se ionako trese već neko vrijeme, a loši rezultati bi ga mogli skroz baciti na tlo. United je u pet kola skupio tek sedam bodova, a u ništa boljoj situaciji nije ni njegov kolega Frank Lampard na klupi plavaca. On je došao do tek devet bodova u šest kola. Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić ostao je na klupi Chelseaja koji je sada šesti s devet bodova. United je, pak, 15. sa sedam bodova. Ranije u subotu Manchester City je ponovno kiksao odigravši na gostovanju kod West Ham Uniteda samo 1-1. Domaći su poveli golom Antonija (18), a poravnao je Foden (51). Kome se klupa jače trese? United i Chelsea remizirali...

Dugorešani se vratili na vrh ljestvice, Vojnić ’95 pobjedom nad Ogulinom skočio na 3. mjesto

Iako je Vatrogasac slavio u Ilovačkoj šumi s 2:0, Dugoj Resi 1929 je uvjerljiva 5:0 pobjeda nad Zrinskim ponovo donijela čelo ljestvice.

Nogometaši Duge Rese 1929, uvjerljivom domaćom pobjedom nad Zrinskim, vratili su se na vrh ljestvice Prve županijske lige, a Vojnić ’95 je slavljem nad Ogulinom skočio na treću poziciju.

Iako je i do ovog kola vodeći Vatrogasac upisao pobjedu, Dugorešani su bili uvjerljiviji pa su ponovo preuzeli čelo ljestvice. U domaćem ogledu s posljednjeplasiranim Zrinskim dva su pogotka postigli do odmora, a u nastavku utakmice još tri za uvjerljivih konačnih 5:0. ‘Vatrogasci’ su prijepodne gostovali u Ilovačkoj šumi i tek u drugom poluvremenu uspjeli doći do pobjede 2:0.

Vojnić ’95 je na svom terenu ugostio Ogulin, koji je prošlog vikenda odnio bodove iz Duge Rese. Međutim, domaći su već do odmora poveli 3:0, a Ogulinci su u nastavku uspjeli samo smanjiti na konačnih 3:1. Ovom pobjedom Vojnićani su preskočili Ogulince i Žakanjce i zasjeli na 3. poziciju ljestvice. Croatia ’78 je u Svetom Petru otišla na poluvrijeme s vodstvom 1:0, ali u nastavku susreta Dobra je preokrenula i uzela sva tri boda pobjedom 2:1. Istim je rezultatom okončan i dvoboj na Turnju između Korane i Mladosti iz Rečice, ali u korist Rečičaka, koji su pobjednički pogodak postigli u drugom poluvremenu.

Nove pobjede novigradske Dobre, Cetingrada i Barilovića

Vodeći trojac Druge županijske lige upisao je pobjede i u današnjim dvobojima 9. kola. Dobra je u Novigradu s 2:0 nadigrala Kupu, istim je rezultatom Barilović u Mostanju bio bolji od Frankopana, a Cetingrad je na svom terenu s 3:2 pobijedio Oštarije.

Vrlovka je odnijela sva tri boda iz Draganića 4:1 pobjedom nad istoimenim domaćinom, u vatrometu pogodaka u Zvečaju Mrežnica i Šišljavić odigrali s u neodlučeno 4:4, a u dvoboju začelja, odigranom jučer u Plaškom, Petrova Gora je s 2:1 pobijedila domaćina i prepustila mu posljednje mjesto ljestvice.

ODBOJKA

Karlovčanke u derbiju ‘u sridu’: slavile nad Sinjankama i zadržale vrh ljestvice s maksimalnim učinkom