2C° Duga Resa

0C° Ogulin

1C° Ozalj

1C° Slunj

Dugorešani u dobroj utakmici, pogocima Brbota i Matuzića, nadigrali momčad Topuskog

Brbot je vodeći pogodak zabio u 30. minuti, a Matuzić pet minuta kasnije.

Nogometaši Duge Rese 1929 danas su na Gradskom stadionu, u prijateljskoj utakmici, pobijedili Topuskog rezultatom 2:0.

Navijači ‘plavih’ svakako mogu biti zadovoljni nakon današnjeg dvoboja jer njihova je momčad u svim segmentima igre bila bolja od člana skupine B Četvrte lige Središte te mogla upisati i uvjerljiviju pobjedu.

Trener Šulentić u susret je krenuo s Demirovićem na vratima, Paulićem, Vrbanićem, Topolnjakom i Halavanićem u zadnjem redu, Strgarom, Valentićem, Polovićem i Popovačkim u sredini te napadačkim dvojcem Brbot – Matuzić. Do prve velike prilike došli su gosti, kada je Demirović promašio jednu loptu, no nisu uspjeli pogoditi praznu mrežu. Uzvratili su domaći s dvije dobre prilike, a onda su uzdrmali i gredu. Brbotu je prvi udarac vratar obranio, a onda je odbijenu loptu, umjesto u mrežu, smjestio na okvir gola. Međutim, iskupio se u 30. minuti, kada je iskoristio sudar gostujućeg vratara i stopera, i zabio za 1:0. Samo pet minuta kasnije, nakon dubinske lopte, Matuzić se oslobodio svog čuvara, izbio sam na vratara i pogodio za konačnih 2:0.

U nastavak su krenuli Mihalić i Lovrenović umjesto Brbota i Pavlića, a još su u igru tijekom drugog dijela ušli Mance, Palajsa, Legek, Kos i Fudurić umjesto Halavanića, Polovića, Valentića, Kosa i Matuzića. Odmah početkom nastavka, u 47. minuti, mogla je Duga Resa 1929 i do trećeg pogotka, no Popovački je pogodio vratnicu. Imali su domaći do kraja dvoboja još 3-4 izgledne prilike, no rezultat se nije mijenjao.

U srijedu će Dugorešani u Kerestincu odmjeriti snage s domaćom momčadi TOP Kerestinec.