2C° Ozalj

1C° Slunj

Dugorešani u prijateljskom dvoboju pobijedili momčad Banovca iz Gline

Pogotke za dugorešku momčad postigli su Brbot, Mihalić i Babić.

Današnjom domaćom pobjedom nad Banovcem iz Gline rezultatom 3:2, nogometaši Duge Rese 1929 otvorili su seriju prijateljskih utakmica u sklopu priprema za proljetni dio sezone.

Iako krajnji rezultat to ne sugerira, Dugorešani su danas bili puno bolji od člana skupine B Četvrte lige Središte. U prvom dijelu su pogocima Brbota i Mihalića došli do prednosti 2:0, Babić je u nastavku povisio na 3:0, a Glinjani su u samoj završnici, u 87. i 89. minuti, uspjeli ublažiti poraz.

Ono što i dalje može brinuti trenera Antu Šulentića je da su njegovi nogometaši i danas promašili velik broj dobrih prilika, što im je bio ‘zaštitni znak’ u jesenskom dijelu prvenstva. No, u klub je u zimskom prijelaznom roku stigao Enes Novinić, koji bi trebao riješiti problem neefikasnosti. Danas nije nastupio, no navijači bi ga mogli očekivati u sastavu već u sljedećoj prijateljskoj utakmici protiv Vinogradara iz Mladine, s kojim bi Dugorešani trebali odmjeriti snage sljedećeg vikenda.

EU SREDSTVA

Karlovac uspješan u provedbi ITU projekata: Ove godine na raspolaganju 33 milijuna eura