Spomenute dvije pobjede ostvarila je selekcija djevojčica rođenih 2004. godine u Ogulinu, u dvobojima 1. kruga Prve hrvatske lige. U utakmici 1. kola mlade su Karlovčanke sa 14:8 (10:4) nadigrale ekipu Samobora. Igračica susreta bila je Ema Čović, a istakle su se i Tea Benić i Marija Ištvanić. U dvoboju 2. kola slavile su nad Trešnjevkom rezultatom 22:9 (12:6). Bile su puno bolje od vršnjakinja iz zagrebačkog prvoligaša i zasluženo osvojile nove bodove. Marija Ištvanić bila je prvo ime utakmice, a zapaženo su odigrale i Tea Benić, Ema Čović, Tara Grubešić i Malika Ajdinović.
Dječaci rođeni 2006. godine u Dugom Selu su, u dvoboju 2. kola Međužupanijske lige, odigrali neodlučeno 16:16 (7:10) s istoimenim domaćinom. Neizvjesnu utakmicu obilježio je veliki broj tehničkih grešaka s obje strane, koji je uobičajen za prvu sezonu igranja velikog rukometa. Igrač susreta bio je Lovro Gračan, a istakli su se još i Nol Velimirović i Tomislav Živko.