Dvodnevni trening Udruge Carpe Diem o komunikaciji i odnosima s javnošću u kulturi za mlade
Trening je namijenjen mladima u dobi od 15 do 30 godina koji žele razviti vještine predstavljanja vlastitog stvaralaštva
Razvijanje predstavljanja vlastitog stvaralaštva, kulturnih programa i događanja široj javnosti, samo su neke od vještina koje će mladi steći na dvodnevnom treningu Udruge Carpe Diem o komunikaciji i odnosima s javnošću u kulturi.
Riječ je o treningu mladih autora, kulturnih radnika i svih zainteresiranih za kulturu na dvodnevnom događaju ‘Komunikacija i PR u kulturi’, koji će se održati 28. i 29. srpnja u društvenom centru Prostor(i)ja.
Trening je namijenjen mladima u dobi od 15 do 30 godina koji žele razviti vještine predstavljanja vlastitog stvaralaštva, kulturnih programa i događanja široj javnosti. Kroz interaktivne radionice sudionici će učiti kako jasnije komunicirati svoje ideje, kako doprijeti do publike i medija te kako oblikovati poruke koje privlače pažnju i potiču interes zajednice.
Trening se održava u sklopu projekta PAUK – Participativne aktivnosti u kulturi, a sudjelovanje je besplatno i broj mjesta je ograničen. Za sudionike su osigurani obroci, kao i smještaj za one koji dolaze izvan Karlovca. Prijave su otvorene do 18. srpnja putem online prijavnice.
(Autor: Tonko Tomičić)