12C° Ogulin

11C° Ozalj

10C° Slunj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

Ekipa Borlina osigurala plasman u četvrtfinale turnira gradskih četvrti i mjesnih odbora

Borlinčani su do plasmana među 8 najboljih došli preokretom u dvoboju sa Zagradom-Kalvarijom-Vučjakom, nakon što su gubili 2:0.

KARLOVAC – Mjesni odbor Borlin prva je ekipa koja je osigurala plasman u četvrtfinale malonogometnog turnira karlovačkih gradskih četvrti i mjesnih odbora nakon današnjeg drugog dana natjecanja po grupama.

U najzanimljivijoj utakmici današnjeg programa, posljednjoj večeras, Borlinčani su gubili 2:0 od ekipe Zagrada-Kalvarije-Vučjaka, ali su do poluvremena najprije uspjeli smanjiti, a onda u nastavku izjednačiti i pogotkom pedesetak sekundi prije isteka vremena doći do pobjede 3:2, kojom su osigurali 1. mjesto u skupini C i plasman u četvrtfinale ovog podturnira kao i u glavni karlovački malonogometni turnir.

Velike korake prema istom cilju napravili su Novi Centar i Gaza. Novi Centar je s 2:0 nadigrao ekipu Mahićna-Tuškana i ubilježio drugu pobjedu u skupini A, a Gažani su do drugog slavlja u skupini H došli 5:0 pobjedom nad Gornjim Stativama.

U ostalim dvobojima današnjeg dana Zvijezda je sa 6:1 bila bolja od Kablara-Skakavca, Tušilović je s 3:0 nadigrao Veliku Jelsu, Turanj je sa 4:0 pobijedio Popović Brdo, a Luščić-Jamadol je s 5:1 slavio nad Velikom Jelsom.