Radio Mrežnica
MALI NOGOMET Podijeli

Ekipa CB Indeks – Staklo Franjić oprostila se od 52. Kutije šibica nakon prvog nastupa

Karlovačka ekipa u kvalifikacijskom je ogledu poražena od ekipe Karlovačko Futsal liga Zadar rezultatom 2:1.

Ekipa CB Indeks – Staklo Franjić, jedini karlovački predstavnik u seniorskoj konkurenciji 52. izdanja malonogometnog turnira ‘Kutija šibica’, oprostila se od natjecanja nakon prvog nastupa.

U kvalifikacijskom dvoboju Skupine 2 poražena je od ekipe Karlovačko Futsal liga Zadar, sastavljene od najboljih igrača iz šezdesetak momčadi četiriju zadarskih liga, rezultatom 2:1. Naši su predstavnici dobro ušli u susret i poveli u 6. minuti prekrasnim pogotkom Borne Strgara. U ravnopravnoj igri Zadrani su sretno izjednačili u 15. minuti preko Zubčića, a sedam minuta kasnije, nakon gužve u šestercu, Župan je preokrenuo na 2:1. Do kraja dvoboja Karlovčani su tražili poravnanje, no vratnica, greda i raspoloženi suparnički vratar spriječili su odlazak u raspucavanje sedmeraca.

Za karlovačku momčad nastupili su Demirović, Gazilj, Cindrić, Mićunović, Strgar, Prpić, Nad, Kolenac, Jurinić i Veselić.