1C° Ogulin

-0C° Ozalj

-1C° Slunj

Sport STRELJAŠTVO Podijeli

Ekipa Karlovca uzela naslov državnih prvaka u gađanju VK puškom PAP, Miholić srebrni, Kokalović brončani

U ekipnom dijelu natjecanja Karlovčani su slavili s ukupno pogođena 792 kruga, ispred Belišća i Osijeka 1784.

Ekipa Streljačkog kluba Karlovac osvojila je naslov državnih prvaka u gađanju VK puškom PAP, u disciplini 100 metara 20+10 hitaca, na Prvenstvu Hrvatske održanom proteklog vikenda u Zagrebu, a Damir Miholić i Miško Kokalović u pojedinačnoj su konkurenciji izborili srebro i broncu.

Karlovačka ekipa u sastavu Miško Kokalović, Damir Miholić i Siniša Kotur u ekipnom dijelu spomenute discipline osvojila je 1. mjesto s ukupno 792 pogođena kruga, ispred Belišća sa 785 i Osijeka 1784 sa 755 pogođenih krugova. U pojedinačnom dijelu natjecanja Miholić je osvojio srebro s 355.0, Kokalović broncu s 354.0 krugova, a slavio je Dubravko Pirak iz Čazmatransa s 357.0 pogođenih krugova.

Karlovčani su nastupili i u gađanju VK puškom 100 metara 20 hitaca ležeći, no s puno manje uspjeha. Pojedinačno najbolji bio je Miholić na 9. mjestu sa 164 pogođena kruga, dok su ekipno zauzeli posljednje 6. mjesto s ukupno 443 kruga.

NOVE PROMJENE

Stolnotenisačice, kuglačice i kuglači ipak prekidaju natjecanje, Ministarstvo ih svrstalo među individualne sportove