Izabran je na Izbornoj skupštini Saveza, održanoj u utorak u prostorijama Sportske dvorane, na kojoj su funkcija razriješeni bivši čelnik Boško Salopek te sad već stari Izvršni i Nadzorni odbor.
Novi dopredsjednik je Ivan Žuvela, tajnik Željko Grgas, a konstituirani su i novi Izvršni i Nadzorni odbor Saveza.
Novoizabrani predsjednik skupštinarima je iznio smjernice i plan rada za naredno razdoblje, u kojem će se posebna pozornost posvetiti suradnji s upravama klubova i trenerima, te radu s mlađim kategorijama. Nastojat će poboljšati medijsko praćenje rada Saveza i natjecateljskih uspjeha, te općenito medijsku prezentaciju odbojke u županiji.