0C° Ogulin

1C° Ozalj

1C° Slunj

‘Generalka’ u Dugoj Resi: Slunjani s 2:1 pobijedili Dugu Resu 1929

Pogotke za Slunjane postigli su Sušilović i Božičević, a za Dugorešane Halavanić.

DUGA RESA – U obostranoj ‘generalki’ uoči početka prvenstva, odigranoj danas na stadionu u Dugoj Resi, četvrtoligaš Slunj pobijedio je domaćeg županijskog ligaša Dugu Resu 1929 rezultatom 2:1.

Ni jedni ni drugi, nažalost, nisu nastupili u najjačem sastavu. Dugorešanima su nedostala četvorica iz udarne postave, a Slunjanima devetorica igrača na koje trener Bogović računa u Četvrtoj ligi Središte. U prvih 45 minuta pogodaka nije bilo, ali uzbuđena jest. I s jedne i s druge strane ubilježili smo po nekoliko dobrih prilika, a najbolju su imali domaći u 15. minuti. Tada je u njihovu korist dosuđen kazneni udarac, no Topolnjak je s bijele točke opalio preko grede.

U nastavku su gledatelji vidjeli i pogotke. Slunjani su poveli golom Sušilovića nakon ubačaja Marinića, a na 2:0 povisio je Božičević nakon polukontre. Počasni pogodak za domaće upisao je Halavanić.

Slunj u subotu otvara prvenstvo u Četvrtoj ligi Središte gostovanjem kod momčadi Zeline, dok Duga Resa 1929 u 1. kolu Prve županijske lige u nedjelju putuje u Mali Erjavec na noge Zrinskom iz Ozlja.

Fotogaleriju s utakmice pogledajte na Facebook stranici RM Sport.

Dominacija Ogulinki: Barbara Žilić i Marija Paušić najbolji ženski par Karlovačke županije