Lani su podsjetimo starodobnim vojnim vozilima goste poveli u obilazak Turnja, a jučer su ih odveli u Draganićke Mrzljake na mjesto pogibije 17-orice pripadnika 129. brigade, zatim u Krašić Dolinom kardinala, Ozalj i Donje Pokupje gdje se nastavilo druženje uz kulturno umjetnički program i zabavu koju im nije pokvarilo ni olujno nevrijeme.
Ovdje nam je uvijek lijepo i rado ćemo nastaviti dolaziti, složni su svi iz udruga umirovljenika iz Vrbovskog i Krka, Malodraško srce iz Malih Draga, Kulturno umjetničke udruge Lipa iz Gornjeg Mihaljevca te Matice umirovljenika Karlovca i županije.
A da će druženja i dalje biti potvrđuje i predsjednik karlovačke udruge Lipa Mika Kos te najavljuje i niz drugih projekata koje će udruga realizirati u svom sjedištu u Donjem Pokupju.
"Do kraja godine nam je plan šetnica i biciklistička staza Kanal Kupa – Kupa, posjet Brod Moravicama i Danima šljiva, Krku gdje će biti natjecanje u šahu i pikadu. Sad već imamo poziv za Golubinjak, u subotu idemo u Čakovec… ni ne stignemo na sve", kaže Kos.