Dogradonačelnik Dubravko Delić studiju je zaprimio na CD-u, a materijali se, kaže očekuju ovaj tjedan.
Ubrzo će Studija, koja treba odgovoriti na pitanje kada i kako će se graditi te koliko će koštati karlovački sustav obrane od poplave, biti i pred gradskim vijećnicima.
"Studija je gotova. Hrvatske vode su imale još neke primjedbe i izrađivač studije ih je ugradio. Prošli tjedan sam dobio CD, ovaj tjedan ćemo dobiti materijale i pripremit ćemo najprije razgovor na jednoj stručnoj razini i poslije toga će biti prezentacija Gradskom vijeću", najavio je Delić.