Naime, nakon što je predsjednica Udruge "Paviljon Katzler" Morana Rožman javno najavila njegovo potpuno zatvaranje zbog nemogućnosti poslovanja, s njom je sastanak danas održao predsjednik Gradskog vijeća Damir Mandić.
– Tako se prvi put upoznao sa teškom situacijom u kojoj se nalazi dobro poznati Paviljon Katzler. S obzirom da je stav Gradske uprave, ali i svih Karlovčana i Karlovčanki da je Paviljon od iznimne važnosti za grad, Grad će učiniti sve što je u njegovoj nadležnosti da sudjeluje u rješavanju problema i pri tome će nastojati uključiti sve koji mogu pomoći daljnjem opstanku Paviljona, najavili su priopćenjem iz Grada Karlovca.