Danas oko 9,15 kod Partizana počet će bojanje, a potom kod OŠ Vladimir Nazor. Akcija se nastavlja i u poslijepodnevnim satima u 14,15 na istim lokacijama. Akcija završa oko 16,00 sati.
Riječ je o već najavljivanoj građanskoj akciji "Jesen u sigurnim bojama" koja će se provesti zahvaljujući financijskoj potpori Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva iz Pule u sklopu decentraliziranog modela financiranja Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva.